Signe Kivi (nr. 326) | Reformierakond

326 Signe Kivi

Tulemus loeb!

Kandideerin Riigikokku, kuna soovin muuta Eestit veel paremaks riigiks. Tahan tuua poliitikasse tagasi kultuurse- ja kaasava dialoogi mistahes probleemide arutamisel ja lahendamisel. Olen ka oma senistes ametites olnud otsustajate ja vastutajate seas ning ei karda keerulisi väljakutseid.

Kui osutun Riigikokku valituks, soovin lisaks kultuuri- ja haridusvaldkonnale panustada ka terve elukeskkonna ja kõiki arvestava ning kaasava ühiskonna kujundamisele. Aeg on hakata tegema olulisi muudatusi vanemaealiste töö- ja elujärje osas. See pikk periood inimeste elus vajab täiesti uut mõtestamist ja riigi tuge. Esimesed arglikud sammud on otsustajate tasandil tehtud, käes on konkreetsete tegude aeg!

Minu arvates sisendavad eestlastele kindlustunnet just tegus kodanikkond ja usaldusväärne parlament ja otsusekindel valitsus. Lisaks tugevad perekondlikud sidemed, sallivus ja austus teiste- ning usk iseenda võimetesse.

Soovin tuua otsuste juurde kohalikku tasandit ja erinevate Eestis elavate rahvusgruppide nägemust, samuti suurendada visuaalkultuuri, disaini- ja arhitektuurivaldkonna olulisust majandusprotsesside analüüsimisel ja planeerimisel.

Minu tugi on minu hakkamasaav ja positiivne perekond – viis last ja viis lapselast - ning tänased ja endised kolleegid. Samuti kogemused Eesti Kunstnike Liidu presidendi, kultuuriministri, Riigikogu liikme, Eesti Kunstiakadeemia rektori kui Tartu Kunstimuuseumi direktorina.

Olen kunstnik ja usun kunsti jõusse maailma paremaks muutmisel. Tulemus loeb!

5099505