Sulev Kannimäe (nr. 310) | Reformierakond

310 Sulev Kannimäe

Riigikogus tahan teha tööd selle nimel, et meilt piiri taha tööle ja elama läinud pered või pereliikmed tunneksid, et Eesti on koht, kuhu tulla, et jääda, elada ja töötada.

Soovin muuta nii mõndagi

Juhul, kui osutun valituks, siis annetan igal aastal Viljandimaa paljulapselistele ja üksikvanemaga kasvavatele lastega peredele. Samuti koostöös omavalitsustega, on plaanis anda oma ühe kuu töötasu, toetamaks just laste õpinguid kõrgkoolis.

Samuti soovin rajada kergliiklustee Viljandist Valmani ja Holstreni, vähendada riigipalgaliste inimeste ja riigiasutuste arvu. Tuleb kehtestada lihtne ja õiglane maksusüsteem -500 eurot maksuvaba ja ülejäänul ühtne protsent. Keskmine pension samuti tulumaksuvabaks.

Oma kogemustega soovin panustada paremasse tulevikku

Oman majandusalast kõrgharidust ökonoomikas. Töökogemused on erinevatest valdkondadest, näiteks toiduainete töötlemises, põllumajanduses, ehituses ja eraettevõtluses. Alates 1999. aastast olen töötanud omavalitsuses. Endises Viiratsi vallas töötasin vallavanemana. Peale ühinemist aastatel 2013-2017 tegutsesin Viljandi vallavalitsuses abivallavanemana.

Minust

Momendil olen ametis Viljandi Linnahoolduse juhina. Reformierakonda kuulun 2010. aastast ja juhin Viljandi valla PKO-d. Lisaks kuulun Järva- ning Viljandimaa Ringkondliku organisatsiooni juhatusse.

Sündisin Kiviõli linnas viielapselises peres, kuid olen oma lapsepõlve veetnud ja koolis käinud Tallinnas. Viljandimaale asusime elama 1982.  aastal. Olen abielus, mul on kolm täiskasvanud last, kaks poega ja tütar ning viis lapselast. Iseloomult olen nõudlik nii enese, kui ka teiste suhtes. Ma ei anna katteta lubadusi!

5176756