Tiina Rühka (nr. 273) | Reformierakond

273 Tiina Rühka

Otsustasin kandideerida, kuna Reformierakonna liikmena usun meie paremasse tulevikku ja inimestesse, kellega üheskoos Eesti inimeste elu paremaks muuta.

Seotus valimisringkonnaga

Olen Harjumaal Raasiku vallas elanud pea kogu oma elu, seega olen pikalt töötanud kohalikus tööstusettevõttes. Osalen kohaliku vallavolikogu töödes ja tegemistes alates 1996. aastast. Panustan aktiivselt ka kogukonna arengusse. Seetõttu soovin 4 aastaga kaasa lüüa sotsiaalvaldkonna probleemidele lahenduste leidmisele.

Töötasin õpitud erialal 36 aastat ja viimased 16 aastat erialasel tööl Leiburis, kus ma sain juhtida tootearendus tiimi. Tore ja töökas naiskond töötas välja ja tõi turule rea tarbijate poolt hinnatud ning maitsvaid tooteid.

Olen olnud aus ja tegus kodanik ning arvan, et Riigikogus minu haridus ja elukogemused tulevad ainult kasuks. Samuti olen ausalt teinud oma igapäevast tööd ning võtnud tõsiselt endale seatud ühiskondlikke eesmärke.

Arvan, et eestlastele sisendavad kindlustunnet kaitstud riik, samuti stabiilne ja selge maksusüsteem ning haridus.

Minust

Olen naine, kolme lapse ema ja viie lapse vanaema. Minu vanem poeg tegeleb ehitusega. Tütar on finantsspetsialist, kes on hetkel väkeste lastega kodune. Noorem poeg töötab autoremonditehnikuna. Abikaasa ehitab ja paigaldab kõrghoonetesse lifte. Olen rõõmus ja õnnelik meie pere ning meie traditsioonide üle.

Puhkan kaasaga reisides. Koduaias toimetades. Samuti lugedes ja ristsõnu lahendades. Naudin sõita jalgrattaga ja jalgsi looduses rännata. Ma väga soovin, et ühiskonnas kaoks õelus ja viha ning et meie riik ei peaks kunagi taluma sõjakoledusi.

5242298