Timo Suslov (nr. 270) | Reformierakond

270 Timo Suslov

Olen näidanud ennast jõulise juhina Keila linnas, kes ei karda uusi asju ja parema tuleviku nimel olen valmis pingutama. Usun, et suudan uuendust viia ka Riigikogusse!

Kohaliku omavalitsuse tööga olen olnud seotud viimased 6 aastat ja selle ajaga õppinud ära ameti head ja vead. Tahan, et Eestis oleks tulevikus asjaajamine lihtne ja väheneks bürokraatia. Riigireformiga tuleb edasi minna. Vähendada tuleb ametkondade arvu, kes tegelevad raha jagamisega.

Keila linna heaolu läheb korda

Sündisin 1981. aastal Tallinnas, kuid kasvasin üles Keila linnas. Lõpetasin ka Keila Gümnaasiumi ja 2004. aastal lõpetasin Sisekaitseakadeemia politsei eriala. Pärast õpinguid sisekaitseakadeemias  töötasin 10 aastat politseis erinevatel ametikohtadel: kriminaalpolitseis, seejärel  Keila linna konstaablina, misjärel juhtisin kolm aastat Keila konstaablijaoskonda. Samuti olen 23 aastat tegelenud kõrgel tasemel korvpalli kohtunikuna.

Harjumaal olen elanud oma kogu elu. Keilas saanud hariduse, töötanud siin linnas ning lähipiirkonnas politseinikuna 10 aastat. 2012. aastast töötan Keila abilinnapeana, kus vastutan ehituse, planeeringute, elamu - ja kommunaalmajanduse eest. Olen vedanud suuri projekte, millest Keila raudteejaama ümbruse projektile omistati 2018. aasta arhitektuurivõistluse rahvalemmiku tiitel.

Olen abielus ja meie peres kasvab 2 toredat last.

3725108556