Vladas Radvilavičius (nr. 277) | Reformierakond

277 Vladas Radvilavičius

Minu jaoks on tähtis meie kõigi parem tulevik, mis tähendab paremate võimaluste loomist homsetele kodanikele.

MEIE RIIGI TULEVIK SÕLTUB LASTEST

Pika aja jooksul olen tähelepanelikult jälginud, kuidas asjad siin ilmas käivad ja olen aru saanud, et kõige olulisem on perekond. Perekond on vundament, millel kogu ülejäänud ühiskond seisab.

Jätkusuutliku riigi vältimatu eeldus on, et meil on lapsi ja lastega on kõik hästi. Et neil on parim lastetuba, turvaline koduümbrus, tasemel haridus, arendav huvitegevus ja tervislik ning sportlik eluviis. Muu tuleb siis juba iseenesest.

Olen veendunud, et meie riigi tulevik sõltub lastest. Usun, et Reformierakonnas Riigikokku pürgides saan oma veendumusi rakendada ja teostada kujutlust paremast tulevikust.

Selleks tuleb kujundada paremaid haridus- ja tervisepoliitikaid just lastele. Kui me tahame tarkasid inimesi, peame jõuliselt ümber kujundama ja kaasajaga vastavusse viima meie hariduse. Väärtustama õpetajaid.

Pensionit maksavad meile meie lapsed, mitte fondid!

MINUST

Elu on kinkinud mulle võimaluse anda oma osa nii spordis, ettevõtluses kui ka kultuuris - teatris ja televisioonis. Olen sündinud 16. märtsil aastal 1972 Tallinnas. Elan Harjumaal, täpsemalt Viimsis. Hariduselt olen arvutiinsener.

Olen kolme tütre isa ja ka vanaisa. Meeldib aias askeldada, surfata ja lumelauaga sõita, bridži mängida, raamatuid lugeda, tööruumis nokitseda.

Mulle meeldib kord, selgus ja lihtsus. Olen "excelimees”. Elu on teinud minust ka hea läbirääkija.

Kõige enam tunnen uhkust oma tütarde üle.

Tegelen kinnisvara ja inkassoga ning näitekunstiga. Olen Viimsi vallavolikogu liige, transpordi- ja turvalisuse komisjoni esimees, eelarve- ja arengukomisjoni liige.

Neli hooaega olen hoolitsenud Kohila korvpalliklubi tegevuste eest ning neid toetanud.

Rahva seas olen tuntud kui „Pilvede all Indrek".

5031613