Hoiame igaüht meie ümber, sest iga paremini hoitud inimene ongi paremini hoitud Eesti!

reform.ee

Riigikogu valimised 2023

Oma häält saad anda alates 27 veebruarist, kui algavad e- ja eelvalimised.
Valimispäev on 5. märts.
Vaata täpsemat infot >>

Pannkoogikohvikud

Pannkoogikohvikutes kohtud meie kandidaatidega üle Eesti ja saame rääkida teemadel, mis on olulised Sinu kodukohas.
Vaata ajakava >>

Reforminoored valimistel

Reformierakonna Noortekogu on suurim poliitiline noorteorganisatsioon Baltikumis. Tutvu noorte mõtetega >>

Kampaania

Oleme kogunud kokku kõik meie kampaaniaga seotud materjalid.
Vaata lähemalt >>

Kandidaadid
Kandidaadid

KOV Valimised

Nii saame hoida kõike seda, mis igaühele kallis: eesti keelt ja kultuuri, meie puhast loodust ja elukeskkonda, meie lapsi ja vanavanemaid. Meie kodumaad. Eesti head mainet ning suhteid oma liitlastega, misläbi on Eesti ja tema tulevik kindlalt kaitstud ja hoitud.

Seda väärtuslikku ja hindamatut südames hoides tahame samal ajal oma väikeriigiga edasi liikuda. Eesti on avatud ja innovaatiline paik, mis ei tardu praegusesse, vaid vaatab lootusrikkalt tulevikku. Tulevikku, kus meie armas Eesti – pealtnäha väike, aga sisult suur – on rohe- ja digipöörde eestvedaja terves maailmas. Tulevikku, kus kõigile lastele pakutakse ühtset eestikeelset haridust, kus iga eestimaalane saab kvaliteetset arstiabi ja peredele on tagatud kindlustunne. Kus on kutsuv elukeskkond uuteks algatusteks ja julgeteks ettevõtmisteks. Kanname endas nii traditsioone kui ka tegutsemisindu. Kombineerides vanemate tarkuse noorte julguse ja otsustavusega, saame Eestit paremini hoida.

Nii on märgatud ja toetatud iga Eesti inimene ja valdkond, iga küla, vald ja linn, olgu suur või väike. Hoiame igaüht, kes meie kõrval – sellest saab alguse paremini hoitud Eesti.

Eesti väärib seda, sest Eesti väärib ainult parimat.

Paremini hoitud Eesti.
Reformierakond

Paremini hoitud Eesti | KOV valimised 2021

Oleme kõik juba teist aastat võitlemas koroonakriisi ja sellega kaasneva väsimusega. Pinget ja teadmatust on olnud neis päevades palju, kuid sellele vaatamata oleme hoidnud kokku ja püsinud lootusrikkad. Teame, et tasakaaluka ja väärika riigijuhtimisega saab Eestit ja meie inimesi paremini hoida ning kui liigume õigel kursil kindlalt edasi, leiame üheskoos tee kriisist välja.

Raskel ajal on suureks abiks märkamine ja toetamine. Pöörame tähelepanu nähtamatutele ohvritele, kes on ses kriisis enim kannatada saanud, olgu need lapsed ja eakad, pered ja kogukonnad, töötajad või ettevõtjad. Kui märkame üksteise muresid ning haarame kinni tarkadest lahendustest, muutub Eesti ühtsemaks ja tugevamaks.

Vaata videoid