Jõgeva vald

reform.ee
Menüü

Jõgeva vald vajab  asjatundlikku ja loovat juhtimist.  Et toetust leiaksid atraktiivsed ideed, mis aitavad kaasa valla arengule ja hea maine kujundamisele. Oluline on, et me tunneksime end Jõgeva vallas elades koduselt. Seepärast seisab Reformierakond valla ühtse ja tasakaalustatud arengu eest. Et meil oleks paremad liikumisvõimalused, korrastame sel aastal kolmkümmend kilomeetrit teid ja tänavaid. Alustame uue esmatasandi tervisekeskuse ehitusega, et tagada  kaasaegsed töötingimused perearstidele ning paremad tingimused vastuvõtule tulnud patsientidele. Toetame traditsiooniliste kultuuri- ja spordisündmuste  jätkumist ja uute ühistegevuste tekkimist. Jätkame Kuremaa lossi renoveerimist. Alustame Jõgeva põhikooli juurde uue spordihoone rajamist ning  spordikeskuse Virtus renoveerimist. 

Kõigis valla piirkondades jätkavad tööd nii koolihooned kui ka lasteaiad. Panustame nende kaasajastamisse. Toetame valla tähtsündmusi, nagu Naiste III Tantsupidu,  Jõgeva Treff, Paunvere väljanäitus ja laat, Küüslaugufestival jt kultuurisündmused.  

Uudised

Reformierakonna esinumber Jõgeva vallas on Viktor Svjatõšev

7. sept. 2021

Kohalike omavalitsuste valimistel on Reformierakonna Jõgeva valla esinumber Viktor Svjatõšev.Praegune abivallavanem sõnab senise kohaliku juhtimise kohta, et Jõgeva vald vajab rohkem asjatundlikku ja loovat juhtimist. „Toetust peaksid leidma rohkem uusi algatusi ning julgeid ettevõtmisi, mis hoogustaks valla arengut ja kujundaks suuremat tuntust,“ sõnab Svjatõšev ning lisab, et valla hingeelu kujundamisel peaks rohkem olema kaasatud ka elanikud. Oluliseks peab Svjatõšev arendada […]

Loe edasi

Vaata videot: