Põltsamaa vald

reform.ee
Menüü

Viimased kolm ja pool aastat oleme meeskonnana töötanud selle nimel, et Põltsamaa vald muutuks aina paremaks elukeskkonnaks kõikide siin elavate inimeste jaoks – imikust eakani. Palju on tehtud, aga veel rohkem on korda saata.  

Ühinenud valla toimima saamine pole olnud lihtne, kuid ainult ühiselt töötades ja panustades on võimalik elu koduvallas arendada. Viimaste aastate jooksul on Põltsamaa vallas tehtud olulisi otsuseid ja investeeringuid:   

Need on vaid mõned näited sellest, mis viimastel aastatel ära on tehtud. Pikk tee ja palju tööd ootab veel ees. Järgnevatel aastatel tuleb üle vaadata valla haridus- ja kultuurivaldkond ning ees ootab mitu suuremat väljakutset. 

Mida rohkem meid on, seda tugevamalt suudame kaasa rääkida ja mõjutada valla arengut. Seepärast kutsume kõiki aktiivseid ja avatud meelega Põltsamaa vallas elavaid inimesi meie meeskonnaga liituma ja kohalikel valimistel osalema! Ainult ise käsi külge pannes on võimalik positiivseid muutusi ellu viia. Oleme avatud kõikidele uutele inimestele ja värsketele mõtetele.  

Et elu Põltsamaa vallas areneks!  Võta meiega ühendust, kui soovid kaasa rääkida. Margus Metsma margus.metsma@mail.ee

Vaata videot: